Helpik – dobry duch Twojego domu…

Mojego Helpika dostałam w prezencie od dobrego duszka, który zaprosił Helpika do mojego domu, by ten przyniósł dobro, pokój i radość. Helpik jest maskotką, która wykonana jest przez zdolne Panie Seniorki o wielkich sercach i dobrej woli. Zapraszając Helpika do swojego domu dajemy świadectwo pamięci o tych, którzy są być może samotni, ale mimo swojego wieku chcą jeszcze dawać siebie innym. Skrzat szyty jest w Centrum Aktywnego Seniora, całkowity dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na pomoc Seniorom oraz budowę Domu Seniora, w którym zamieszkają osoby starsze, by spędzać jesień swojego życia wspólnie, aktywnie i szczęśliwie.        

 

Mój Helpik ma zieloną czapeczkę, mierzy 80 cm, jest śliczną dekoracją, codziennie inspiruje mnie do nowego działania i daje siłę do pokonywania codziennych trudności!!!

 

 

Warto zakupić takiego Helpika, Helpusie i Helpinki dla kogoś w prezencie lub do swojego domu, równocześnie wspierając Seniorów. Na stronie facebooka „Skrzat Helpik”, który ma już ponad 8 tyś. polubień, możemy poznać twórczynie dobrych duszków i nowe produkty Szwalni Seniora. 🙂

simplelife